Start w TrafficMonsoon: 21 lipiec 2015

Stan konta na: 12 luty 2016

Dziennie AdPacki generują: ok $231

W styczniu zarobione: ok $3.000 (ok 12.000 zł)

Najnowsze Info Na Temat Obecnej Sytuacji ---> KLIKNIJ TU

Czy reklama adpackowa w TrafficMonsoon jest skuteczna?

Jak wiesz w Traffic Monsoon jest kilka form reklamy. Najpopularniejszą z nich jest reklama adpackowa. Głównie z tego względu, iż jest to jedyna forma reklamy dzięki której otrzymujemy udział w zyskach firmy. Jednym słowem tylko na tej formie reklamy zarabiamy.

1 paczka reklamowa daje nam 20 kliknięć w baner oraz 1000 wyświetleń naszej reklamowanej strony. Reklamy te są wyświetlane na stronie TrafficMonsoon oraz na serwisach partnerskich.

Teraz pytanie, czy ta reklama jest skuteczna?

Pokażę swój prosty przykład, który pokazuje, że TAK, ta forma reklamowa jest skuteczna.

TrafficMonsoon - efekty reklamy adpack - prowizja Clickbank

Jest to screen z amerykańskiego programu partnerskiego ClickBank.com

$25 zostało osiągnięte właśnie z reklamy adpackowej w której promuję popularny produkt Google Sniper z programu ClickBank.

Sprzedaż została wygenerowana po ok. 30 kliknięciach w baner, także widać, że jest wysoka konwersja.

Jak widać na screenie, dwa dni później czyli 31 października sprzedał się inny produkt, który również promuję w TrafficMonsoon wykorzystując adpacki. Prowizja ta nie rzuca się w oczy, bo jest to tylko $2. Normalnie byłoby również kilkadziesiąt $, ale sprzedawca zmniejszył % prowizji.

W każdym razie to pokazuje, że paczki reklamowe dają efekty i to nawet jeśli promujemy produkty z ClickBanku (czy innych anglojęzycznych PP).

Większość osób promuje w adpackach swoje linki partnerskie do innych podobnych biznesów takich jak Traffic Monsoon.

Takie reklamy również dają bardzo dobre efekty. Osobiście promuję tam przykładowo biznes MyPayingsAds.com i także uzyskałem już pierwsze rejestracje.

Także warto poświęcić trochę czasu nad wybraniem odpowiedniej oferty do promowania, a nawet stworzyć swój unikalny baner, żeby konwersja była jeszcze wyższa :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>