Start w TrafficMonsoon: 21 lipiec 2015

Stan konta na: 12 luty 2016

Dziennie AdPacki generują: ok $231

W styczniu zarobione: ok $3.000 (ok 12.000 zł)

Najnowsze Info Na Temat Obecnej Sytuacji ---> KLIKNIJ TU

Start w TrafficMonsoon

No to zaczynamy… :)

Stworzyłem tego bloga, aby systematycznie publikować efekty związane z zarabianiem i działaniem w programie TrafficMonsoon (http://trafficmonsoon.com).

Na wstępie piszę, że to pierwszy program tego typu do którego wszedłem, więc jestem tu laikiem. Szczerze mówiąc nigdy jakoś nie byłem przekonany do tego typu programów, ale patrząc na efekty polskich liderów w tej firmie stwierdziłem, że przyda się nowe źródło dochodu.

Ogólnie w Internecie zarabiam już od kilku lat na tradycyjnych programach partnerskich.

Przechodząc do konkretów…

W TrafficMonsoon zarejestrowałem się 21 lipca, dziś mamy 24 lipca. Poniżej screen na potwierdzenie:

Rozejrzałem się po panelu, poklikałem trochę w tzw. Cashlinki (te kwadraciki poniżej – jest to jedna z opcji zarabiania w TM – darmowa, bez inwestycji – jednak tutaj dużo nie zarobisz, a już na pewno nie szybko), żeby zobaczyć jak to działa, ale ponieważ nie interesują mnie centy, od razu na drugi dzień zakupiłem 10 adpacków (jeden adpack to 50$ czyli w sumie zainwestowałem 500$ = ok 2.000 zł)

Trafficmonsoon - cashlinki

TrafficMonsoon - 10 adpacków

Jeden adpack ma dawać ok 1$ dziennie przychodu, czyli u mnie jest to 10$ każdego dnia.

Czy tak faktycznie jest?

Jest :) Poniżej na screenie widać, że każdy adpack przez dwa dni wypracował ponad 2$, w sumie jest to ponad 20$ tak jak powyżej też widać, czyli wszystko się zgadza.

Nie inwestuję w ten program dużo czasu, jednak ucząc się od liderów i osób, które już w tym siedzą i zarabiają, strategia póki co jest taka, by cały czas reinwestować w nowe adpacki z pieniędzy, które wypracowują te stare. Na razie cel to uzbierać 50 adpacków, kolejny 100.

Czyli jeszcze parę dni (aż dojdzie do 50$) i zaczynam kupować kolejny – 11 adpack, wówczas wszystkie będą mi już dawać ok 11$/dzień, potem znowu poczekam i kupię 12 itd itp…

Możliwe, że za jakiś czas skuszę się jeszcze i zainwestuje w kolejne adpacki z własnych środków, by efekty były jeszcze szybsze.

Natomiast inwestowanie z pieniędzy, które wypracowały już stare adpacki ma taki plus, że nie jest pobierana żadna prowizja, a kiedy płacimy za adpacki z własnych pieniędzy prowizje pobiera procesor płatniczy, tak jak w moim przypadku przy 500$ płaciłem jeszcze ok 20$ za PayPal.

Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>